Reference

Fyzioterapie je jedním z oborů, který si zaslouží maximální podporu. Mgr. Hana Trakalová se postará o dospělé klienty i děti – a to včetně kojenců a batolat do 1 roku věku. Najít v dnešní době empatického a zkušeného fyzioterapeuta je běh na dlouhou trať. Proto je potřeba, aby se o nich vědělo. Jsme rádi, že Mgr. Trakalová svěřila kompletní tvorbu svého brandu a profesního webu do rukou právě nám.

Kompletní branding a tvorba webových stránek

Při tvorbě brandu jsme se primárně inspirovali posláním fyzioterapie, kterým je přinášet pacientům pocit úlevy. Webové stránky a branding jsme proto tvořili tak, aby evokovaly harmonii, pocit úlevy a radosti. Při realizaci webu nás čekala náročná práce. Kompletní návrh vizuálu webu, kódování a copywriting. Všechny prvky spolu musí tvořit dokonalý celek. Samozřejmostí je také popis jednotlivých terapií a ceník služeb.

Klient:Mgr. Hana Trakalová
Spolupráce:Od roku 2017
Realizace:Kompletní tvorba webu od návrhu po texty
Online:https://www.fyziotrakalova.cz/
Mgr. Hana Trakalová pracuje s dospělými a dětskými klienty včetně kojenců a batolat do 1 roku věku. V diagnostice a terapii se opírá o znalosti vývojové kineziologie a Vojtovy reflexní lokomoce nejen u dětí, ale i u dospělých. Využívá techniky měkkých tkání, mobilizace a dalších českých i zahraničních konceptů. Specializuje se sportovní a poúrazovou terapii. U sportovně aktivních dětí se zaměřuje na kompenzaci nadměrné fyzické zátěže. U dospělých se zabývá především bolestivými stavy pohybového aparátu. Klade důraz na hledání příčiny obtíží, komplexní přístup a aktivní spolupráci s uvědoměním si vlastního těla.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.