Reference

Asklepion je centrum laserové a estetické medicíny, které patří mezi největší zařízení svého druhu ve střední Evropě. V rámci naší spolupráce jsme pro kliniku Asklepion vyvinuli mobilní aplikaci, která šetří čas lékařům i jejich pacientům. Díky propojení interního systému umožní klientům objednat se ke konkrétnímu lékaři z pohodlí svého domova.

Mobilní aplikace na míru

Hlavním důvodem, proč se společnost Asklepion rozhodla pro tvorbu mobilní aplikace, byla snaha o usnadnění procesu rezervace a zpřístupnění informací o aktuálních nabídkách a novinkách pro své klienty. Jsme hrdí na to, že se zástupci kliniky obrátili s vývojem aplikace právě na nás. Dlouho jsme přemýšleli, jak aplikaci pojmout, aby co nejlépe plnila svůj účel. Nejvhodnějším řešením bylo propojení interní objednávkového systému. Klienti si tak díky aplikaci mohou z pohodlí domova zarezervovat termín návštěvy či zákroku, přesně podle svých časových možností a preferencí. Neuniknou jim ani žádné novinky ze života kliniky, informace o akcích nebo last-minute nabídky. Jako BONUS mohou prostřednictvím aplikace také čerpat slevy a další výhody. Aplikace je ke stažení na App Store i Google Play.

Klient:Klinika estetické medicíny Asklepion Praha
Spolupráce:Od roku 2017
Realizace:Mobilní aplikace na míru
Online:https://apps.apple.com/cz/app/asklepion-praha/id1189248023?l=cs
Asklepion je největší centrum laserové a estetické medicíny v České republice. Díky špičkovému týmu lékařů a nejmodernějšímu vybavení se klinika řadí mezi naprostou špičku na poli estetické medicíny.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.