Tvoříme šťavnaté texty, které prodávají

copy

Copywriting

Zaujměte své zákazníky natolik, že budou chtít nakoupit právě u vás. S kvalitním copywritingem je to hračka. Řekněte svým zákazníkům kdo jste, proč jste jedineční a usnadněte jim orientaci na vašem webu. Vytvoříme pro vás šťavnaté texty, které přivedou na váš web nové zákazníky a prodají jim vaše produkty a služby.
Chci texty, které prodávají

Jak postupujeme při tvorbě kvalitního textu:

Analýza vašeho projektu
Zjistíme od vás potřebné informace, určíme klíčová slova a také cílovou skupinu, pro kterou budeme texty tvořit. Ke každému projektu vždy přistupujeme individuálně.
Copywriting
Podle povahy a rozsahu projektu pro vás zajistíme kompletní texty na web, atraktivní slogany a claimy, založíme blog včetně publikačního plánu, vytvoříme poutavé příspěvky na sociální sítě nebo úderné reklamní texty pro vaše výkonnostní kampaně. Vše samozřejmě s ohledem na srozumitelnost jak pro čtenáře, tak pro vyhledávače.
Finální úpravy a korekce
Všechny texty vám dáme ke schválení a optimalizujeme tak, aby na 100 % plnily vaše cíle a vystihovaly vaše podnikání.
Kompletní online marketing
Rádi pro vás připravíme i kompletní online marketingovou strategií. Zkrátka vám poradíme, jak vytěžit ze světa onlinu maximum.

Pro koho jsme tvořili poutavé texty?

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.