Reference

Výsledkem naší spolupráce je přehledný osobní web moderátorky Anity Plasové, který reflektuje její nadšení pro práci a odhodlání vydat se vlastním směrem. I nám je tento přístup blízký, proto jsme se do spolupráce vrhli po hlavě. Postarali jsme se o kompletní branding, energický design, kódování i copywriting celého webu. Web i nadále rozvíjíme a spravujeme. Anitě moc děkujeme za důvěru a máme radost z oboustranné spokojenosti.

Kompletní branding a tvorba webových stránek

Naším cílem bylo vytvořit web, kterému nechybí elegance a osobitost a na první pohled vás přesvědčí, že tato mladá moderátorka je jedinou správnou volbou pro vaši akci. Vsadili jsme na čistý a moderní design, který vás k potřebným informacím navede pouhým scrollováním. Tvorba brandu pak byla hračka. Anita je mladá a elegantní moderátorka plná energie. Jistě nám dáte za pravdu, že to je přímo ideální koktejl vlastností pro vytvoření osobité značky.

Klient:Anita Plasová
Spolupráce:Od roku 2018
Realizace:Kompletní branding a design webu včetně copywritingu
Online:https://plasova.cz/
Milá a neustále usměvavá moderátorka Anita Plasová dodá ten správný šmrnc každé akci. Je jedno, zda jde o moderování dětské narozeninové oslavy, firemní party, maturitního večírku nebo vystoupení v televizi. Anita je ostřílená moderátorka, která přesně ví, co chce. Před kamerou se cítí jako ryba ve vodě a poradí si v každé situaci.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.