Pomůžeme vám být vidět tam, kde vás lidé hledají

seo

SEO optimalizace

Buďte vidět tam, kde vás lidé hledají. V opačném případě totiž najdou vaši konkurenci. Vystřelíme váš web na přední příčky v internetových vyhledávačích. Pomocí promyšlené SEO strategie přivedeme na váš web zákazníky, které opravdu zajímáte. S námi se už z dohledu neztratíte.
Chci funkční SEO strategii

Náš postup při SEO optimalizaci:

Analýza současného stavu
Zanalyzujeme současný stav vašeho webu. Zjistíme, jak si stojí ve vyhledávačích, odhalíme technické i obsahové nedostatky.
Optimalizace
Provedeme analýzu vhodných klíčových slov včetně longtailových frází, které následně použijeme při optimalizaci vašeho webu.
SEO strategie
Navrhneme a implementujeme účinnou SEO strategii. Zaměříme se na revizi a tvorbu kvalitního obsahu, budování zpětných odkazů, úpravu struktury webu, optimalizaci metadat a snippetů, tvorbu tagů aj.
Marketingový mix
Razíme heslo, že SEO optimalizace by měla být součástí marketingového mixu. A protože v Grapefruitu jdeme vždycky až na dřeň, nabídneme vám další možnosti, jak můžete maximalizovat vaše cíle prostřednictvím vhodných marketingových kanálů.

Komu jsme pomohli či nadále pomáháme se SEO optimalizací?

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.