Jsme online marketingová agentura s chutí grapefruitu.

Co Grapefruit dělá?

V Grapefruitu děláme především výkonnostní marketing a pomáháme firmám růst. Od návrhu brandu přes realizaci webových stránek až po tvorbu mobilních aplikací. Pro naše klienty také zajišťujeme správu SEO, on-line kampaní a sociálních sítí. Věnujeme se tvorbě videí a reklam. Naše projekty jsou fresh a mají šťávu.

Jak to Grapefruit dělá?

Šťávu Grapefruitu dává správně namíchaný koktejl lidí. Zkušení profesionálové z jednotlivých odvětví marketingu se u nás potkávají s mladou energií, převážně z řad studentů. Pro každý projekt vybíráme fresh tým, který se pro vás vymáčkne na maximum.

Náš tým

Pavel Trakal
CEO
Pavel má na starosti všechno, co se v Grapefruitu aktuálně děje a rozhoduje o tom, co se dít bude. Jeho vášní je design a tvorba webových stránek.
Jakub Stejskal
CTO
Jakub je stratég a zároveň tvář Grapefruitu. Jeho energie a nadšení do projektů je nakažlivé, o čemž se můžete sami přesvědčit na jakékoliv schůzce.
Pavla Mlčková
Projektová manažerka
Jako první se povětšinou z našeho týmu dostanete do kontaktu s Pájou. Ta drží ochrannou ruku nad všemi našimi projekty a stará se o to, aby vše správně šlapalo. V osobním životě se pak věnuje hudbě, své kapele a hraní na piano a ukulele.
Tomáš Čisárik
PPC specialista
Tomáš je PPC odborník na slovo vzatý. Díky mnohaletým zkušenostem je každá kampaň pod jeho vedením zaručeným úspěchem.
Jan Husák
Web master
Honza nakóduje i z komára velblouda. Nezastaví ho ani nejzapeklitější webová překážka. A dokonce mluví i lidskou řečí!
Marek Sucharda
Web master
Marek našim klientům dokáže vykouzlit opravdu vymazlené weby. Studuje na brněnském VUT a kromě webových stránek tvoří rád i vlastní oblečení.
Bára Žižková
Supervizorka sociálních sítí
Bára je naše bývalá projektová manažerka, která aktuálně dohlíží na klientské projekty v oblasti sociálních sítí. Jejímu ostřížímu zraku neujde žádná příležitost, která by pomohla našim klientům uspět.
Lucie Čermáková
Specialistka sociálních sítí a copywriter
Lucie je naše marketingová specialistka, která dodá vašim sociálním sítím pořádnou šťávu. Cizí ji není ani emailový marketing a obsah ve formě článků sype jeden za druhým. Lucie je zapálenou cestovatelkou, vědomosti má především z vysokoškolského studia v Dánsku, kde vystudovala marketing.
Kate Ziegler
Specialistka sociálních sítí
Kate se našim klientům stará o sociální sítě. Online marketingu se věnuje od roku 2013, a tak už má za sebou velkou řádku zkušeností s různě velkými značkami a projekty. Její vášní jsou značky z oblasti krásy, stylu a food. Vedle práce v Grapefruitu se také věnuje stylovému poradenství a pořádá kurzy stylu.
Lucie Čakrdová
Specialistka sociálních sítí
Náš nejčerstvější grap – Lucka je na sociálních sítích jako doma! Tvorba obsahu v onlajnu není jen její prací, ale také vášní stejně jako cestování po světě a čtení knih.