Vsaďte na výkonnostní kampaně, které vám přinesou reálné výsledky

kamapan

Výkonnostní kampaně

Získejte z online marketingu maximum díky výkonnostním kampaním, které podporují cíle vašeho podnikání. Ať už jsou jimi noví zákazníci, objednávky, registrace, zavádění nových produktů na trh nebo podpora značky. Zajistíme pro vás výkonnostní kampaně, které budou mít reálné a měřitelné výsledky. Jediným naším cílem je váš zisk.
Chci efektivní výkonnostní kampaň

Náš postup při tvorbě výkonnostních kampaní:

Analýza cílů výkonnostní kampaně
Připravíme kampaně pro jakékoliv vaše cíle. Nejčastěji jsou jimi posílení povědomí o značce, zvýšení počtu objednávek či registrací, speciální akce nebo zavádění nového produktu.
Výběr vhodných nástrojů
Zvolíme pro vás ty nejefektivnější kanály propagace. Připravíme reklamy na Google Ads, Skliku nebo sociálních sítích. Zapojíme display reklamu a optimalizujeme vše pro zbožové vyhledávače.
Oslovení cílové skupiny
V závislosti na cílech kampaně oslovíme stávající nebo úplně nová publika.
Report výsledků kampaní
Všechny výsledky vám budeme pravidelně a podrobně reportovat. Přínos kampaní vždy uvidíte na reálných číslech.
Výkonnostní kampaně jako součást efektivního online marketingu
Poradíme vám, jak výkonnostní kampaně vhodně zakomponovat do celkové strategie vašeho online marketingu, abyste měli vždy náskok před konkurencí.

Komu jsme pomohli nebo nadále pomáháme s výkonnostními kampaněmi?

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.