Reference

Společnosti Capirelli, která od roku 2008 vyrábí a dováží skútry a další sportovní vybavení, se staráme o kompletní propagaci prostřednictvím výkonnostních kampaní a efektivní správy sociálních sítí. Celá spolupráce je postavena na kvalitní marketingové strategii a pravidelných konzultacích s klientem.

Správa vykonnostních kampaní a tvorba marketingové strategie

Klient nás oslovil s přáním propagace a zajištěním toho, aby společnost byla dostatečně vidět v online prostředí. Pustili jsme se tedy do tvorby kompletní marketingové strategie a správy výkonnostních kampaní. Naši social media manažeři se zase pořádně opřeli do tvorby nového a svěžího obsahu pro sociální sítě. Jsme moc rádi, že se naše spolupráce již po velmi krátké době pozitivně promítla do úspěšnosti prodejů.

Klient:Capirelli
Spolupráce:Od 2020 do 2022
Realizace:Tvorba a správa vykonnostních kampaní, tvorba marketingové strategie a strategie na sociálních sítích, správa sociálních sítí
Online:https://www.capirelli.cz/
V minulosti né příliš známá značka vznikla v 80. letech v Itálii. Od roku 2008 Capirelli vyrábí své skútry a další produkty v továrně v Čínském Taizhou. Stroje jsou vyráběny na platformě čínských homologací avšak na objednávku našich designerů je jim vkládán do jejich vzhledu původní italský design a název naším grafickým studiem. Neustále se zlepšující kvalita našich strojů je výsledkem pravidelných kontrol strojů při jejich výrobě.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.