Reference

Je nám ctí spolupracovat na opravdu krásných projektech. Byli jsme proto velice potěšeni, když nás oslovili právě z produkce Miss České republiky, zda bychom jim nepomohli s tvorbou obsahu pro jejich oficiální facebookovou stránku. Taková spolupráce se zkrátka neodmítá! Od té doby pravidelně konzultujeme sdílený obsah a jsme jim vždy po ruce, když potřebují radu odborníka.

Pravidelné konzultace obsahu na Facebook

S produkcí této národní soutěže krásy konzultujeme obsah a výkonnostní kampaně na sociálních sítích, a to zejména na oficiální facebookové stránce. Postarali jsme se také o úvodní nastavení a další technické detaily. Aktuálně konzultujeme sdílený obsah a společně dotahujeme každý příspěvek k dokonalosti.

Klient:Miss České republiky
Spolupráce:V roce 2019
Realizace:Konzultace správy sociálních sítí
Online:https://miss-ceske-republiky.cz/
Miss České republiky je příležitostí k vlastní seberealizaci a splnění životního snu. Všechny tři vítězky Miss ČR 2018 Iveta Maurerová, Tereza Bohuslavová a Kristýna Malířová se prosadily ve světě modelingu.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.