Reference

Spravovat sociální sítě pro oblíbenou pražskou pizzerii Einstein? Snová práce! A proto jsme se do správy položili naplno. Začali jsme tvořit jednotný vizuální a komunikační styl a podílíme se i na reklamní grafice. Pravidelně informujeme zákazníky o skvělé nabídce a novinkách ze sítě těchto restaurací.

Správa Facebooku a Instagramu a tvorba grafiky

Pro klienta spravujeme oficiální profily pizzerie na Facebooku a Instagramu. Tvoříme veškerou grafiku na sociální sítě a postupem času jsme začali pracovat i na reklamní grafice pro letáky, tašky a krabice na pizzu. Pizzerie Einstein má tak jednotný vizuální styl a může svým zákazníkům servírovat nejen vynikající jídlo, ale také pravidelnou dávku novinek a informací z prostředí svých restaurací.

Klient:Pizzeria Einstein
Spolupráce:Od 2019 do 2021
Realizace:Správa Facebooku a Instagramu, tvorba reklamní grafiky
Online:https://www.pizza-einstein.cz/
První provozovna byla otevřená v 1998 roce na Praze 7 - Letné. S krásnou zahrádkou a u Letenského náměstí se hned stala známým bodem pro všechny milovníky pizzy. V prvním roce začala poskytovat slevy studentům na karty ISIC. Tato spolupráce trvá dodnes. Dnes už je Pizzeria EINSTEIN synonymem pro dobrou pizzu pro mladé zákazníky. V roce 1999 se přidaly hned dvě provozovny, a to provozovna na Praze 3 – Žižkově v Seifertové ul. a provozovna na Praze 5 – Smíchově v Štefánikové ul., přímo naproti Švandovu divadlu. Žižkovská provozovna se chlubí nádhernou letní zahrádkou a Smíchovská se třemi podlažími a 100 místy k sezení láká i větší skupiny.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.