Reference

Když nás oslovili z Blaire.cz, abychom jim pomohli s online marketingem, brali jsme to jako poctu a výzvu zároveň. Pomoci prosperujícímu e-shopu s módou vyniknout mezi konkurencí si žádá důkladnou analýzu a zapojení odborníků z různých oblastí. Jsme moc rádi, že se nám společně daří plnit nastavené cíle a e-shop má stále více spokojených zákazníků.

Marketingové poradenství a výkonnostní kampaně

S klientem konzultujeme, jak nejlépe oslovit zákazníky prostřednictvím sociálních sítí a e-mail marketingu, pomáháme vylepšovat konverzní prvky webové stránky a také spravujeme PPC kampaně. Zkrátka společně pracujeme na tom, aby Blaire.cz zaujala zákazníky a proměnila je ve spokojené klienty.

Klient:Blaire
Spolupráce: Od 2019 do 2020
Realizace:Marketingové poradenství a správa PPC kampaní
Online:https://www.blaire.cz/
Blaire shop je módní internetový obchod, který nabízí dámské kabelky, pánské tašky, opasky a peněženky z pravé kůže a syntetických materiálů. Zboží pro vás vybíráme s největší pečlivostí s přihlédnutím na kvalitu cenu, aktuální módní trendy a roční období. Kabelky a doplňky jsou vybrány u našich dodavatelů a výrobců v Itálii.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.