Reference

Spravovat sociální sítě firmě, která prodává kvalitní a navíc ještě vizuálně atraktivní zboží, je vždycky radost. Proto jsme moc rádi, že klient oslovil právě nás. Spolupráci jsme postupně vyladili k dokonalosti a těší nás, že plní cíle, které jsme si společně vytyčili.

Tvorba obsahu pro facebookový profil

Pro klienta připravujeme obsah pro jeho facebookový profil a šperkujeme všechny příspěvky k dokonalosti. Staráme se o tom, aby zákazníci na profilu vždycky našli aktuální informace. Zároveň je pečlivě a s radostí informujeme o všech akcích a novinkách.

Klient:Bezva prádlo
Spolupráce:V roce 2019
Realizace:Tvorba obsahu a správa facebookového profilu
Online:https://www.bezvapradlo.cz/
Historie firmy Bezva prádlo sahá až do roku 1993. Firma se zabývá se prodejem kvalitního, především italského, spodního prádla, nočního prádla, plavek a punčochového zboží. Vedle velkoobchodního prodeje se zaměřuje především na dokonalý servis v kamenné prodejně v Žebráku a také na e-shopu.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.