Reference

Pro společnost Farrao, která se zabývá interiérovými systémy, jsme vytvořili webové stránky na míru. Klient měl jasné požadavky a obzvlášť důležitá pro něj byla vizuální prezentace jednotlivých realizací. Drželi jsme se firemní identity a přidali i další kreativní prvky. Díky naší spolupráci si můžete i vy prohlédnout perfektní interiéry, na kterých se Farrao podílí.

Tvorba webových stránek na míru

Klient nám dal jasné zadání — vytvořit webové stránky na míru s důrazem na moderní a vzdušnou prezentaci jednotlivých realizací. Probrali jsme detaily, navrhli design a pustili se do kódování. Máme velkou radost, že výsledek splnil klentovo očekávání a webové stránky jsou atraktivní pro jeho zákazníky.

Klient:Farrao
Spolupráce: Od 2019 do současnosti
Realizace:Tvorba webových stránek, prezentace produktů
Online:https://farrao-int.cz/
Společnost FARRAO International s.r.o. je člen skupiny FARRAO Holding s.r.o.. Od roku 1992 se zaměřuje svojí činností na dodávky a realizace specializovaných stavebních částí, především v oblasti stavebních interiérů administrativních a občanských veřejných budov. Portfolio společnosti zahrnuje i výhradní zastoupení několika zahraničních výrobců, jejichž výrobky dodává a instaluje na našem trhu.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.