Reference

Jedním z našich úspěšných klientů je stomatologická ordinace Buveus. Tomuto klientovi jsme vytvořili svěží web na míru, vytvořili fotografie pro prezentaci ordinace i lékařů a zapojili se do správy výkonnostních kampaní a sociálních sítí. Naše spolupráce vyústila v raketový nárůst poptávky po stomatologické péči v této ordinaci.

Tvorba webu na míru, správa výkonnostních kampaní a sociálních sítí

Klient, který vede soukromou stomatologickou ordinaci, se na nás obrátil s žádostí o vytvoření webu a správu výkonnostních kampaní a sociálních sítí. Jeho přáním bylo mít reprezentativní webové stránky, na kterých by pacienti našli veškeré potřebné informace o ordinaci a jejích službách. Zároveň si klient přál i pomoci se správou sociálních sítí a výkonnostních kampaní. Klientovi jsme tak vytvořili přehledné webové stránky, vytvořili reprezentativní fotografie a zapojili jsme se i do správy profilu na Facebooku, který umožňuje blízký kontakt s pacienty. Klient byl s naším postupem spokojen a jak jsme předpokládali, kvalitní webové stránky v kombinaci s aktivní správou sociálních sítí a výkonnostních kampaní, se ukázaly jako to správné řešení!

Klient:Stomatologie Buveus
Spolupráce:Od června 2020 do současnosti
Realizace:Tvorba webu, správa výkonnostních kampaní, správa sociálních sítí
Online:https://www.buveus.cz/
Stomatologická ordinace Buveus poskytuje zubní péči pro celou rodinu.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.