Letecký simulátor My Airlines

Reference

Pro letecký simulátor Boeingu 737 v Praze jsme realizovali micro stránku na míru, kterou jsme doplnili o úderné a svěží copy. Vše jsme rozvrhli tak, aby uživatel našel veškeré podstatné informace na jednom místě. Pouhým scrollováním se dozvíte o co se jedná, pro koho je to vhodné a rovnou se můžete i objednat. V jednoduchosti je totiž síla, obzvlášť v online prostoru.

Tvorba microsite a copywriting

Naším úkolem bylo vytvořit jednoduchou micro stránku, na které najde uživatel vše potřebné na „první dobrou“. Proto jsme zvolili jasnou a stručnou prezentaci firmy, přičemž uživatel jednoduchým scrollováním najde vše informace na jednom místě a rovnou se po doscrollování na konec stránky může objednat na leteckou simulaci pro sebe či jako dárek pro své blízké.

Klient:Letecký simulátor My Airlines
Spolupráce:Prosinec 2020
Realizace:Tvorba microsite a copywriting
Online:https://leteckysimulator-praha.cz/
Vyzkoušejte si jaké to je, pilotovat známý Boeing 737. Zažijete realistickou simulaci pilotování dopravního letounu. Letecký simulátor Praha My Airlines také pořádá firemní večírky, dětské narozeninové oslavy a soukromé lety s instruktorem.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.