Reference

Projekty, které mají pozitivní dopad na společnost si vždy mimořádně užíváme. Jedním z takových projektů je Svač! Malá rodinná firma, která připravuje poctivé domácí svačinky do škol pro malé i velké superhrdiny. Pro tento projekt jsme realizovali webové stránky, copy, kompletní branding, a také jsme navrhli strategii pro sociálně sítě.

Tvorba webu, copywriting, branding, návrh maskota a strategie sociálních sítí

Cílem naší spolupráce bylo vytvořit hravý moderní web, z kterého bude číšit energie a radost. Tomuto cíli jsme přizpůsobili i kompletní tvorbu brandu a vizuálu celého projektu. Velkým úkolem bylo i vytvoření maskota, kterého jsme se ujali s nadšením. Vznikl maskot superhrdina Svač, který jistě zaujme všechny malé i velké superhrdiny. Pro klienta jsme také navrhli strategii pro sociální sítě, která se bude postupně se spuštěním projektu implementovat.

Klient:Svač!
Spolupráce:Červen 2021
Realizace:Tvorba webu, copywriting, branding, návrh maskota a strategie sociálních sítí
Online:https://svac.cz/
Malá rodinná firma Svač se specializuje na výrobu poctivých školních svačin. Myšlenku tvořit pro děti zdravé svačiny, které navíc skvěle chutnají, nosili autoři projektu v hlavě poměrně dlouhou dobu. Vznikla na základě jejich osobních zkušeností s každodenní přípravou svačin do školy. V roce 2020 získala firma a projekt Svač podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, a také podporu města Praha.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.