Reference

Seals Distributor je mezinárodní společnost, která se specializuje na výrobu nepromokavého oblečení a obuvi pro farmáře již od roku 1993. Ačkoliv společnost sídlí v České republice, na českém trhu ji nenajdete. Na přání klienta jsme si tedy museli poradit s tvorbou e-shopů pro různé lokace. Produkty Seals jsou totiž vyráběny spíše pro drsné anglické počasí a nehostinnou australskou přírodu než pro klidné pole a lány v našich končinách.

Od fotek přes e-shop až po propagaci

Klient nám dal za úkol rozlousknout pořádný oříšek. Požadoval obecný web pro celý svět, ale zároveň chtěl vytvořit i jednotlivé internetové obchody pro konkrétní lokality. Výsledkem je e-shop, který je lokalizovaný zvlášť pro Austrálii a zvlášť pro Nový Zéland. Tím ale rozhodně nekončíme! Přes oceán se vracíme zpět do Evropy a začínáme pracovat také na stránkách pro německé a irské zákazníky. Pro jednotlivé e-shopy jsme rovněž zajistili profesionální fotografie do katalogu. Focení probíhalo v krásném prostředí přírodní rezervace Divoká Šárka a také na farmě nedaleko Prahy. Aby se o novém webu dozvěděli lidé z celého světa, zajišťujeme pro klienta rovněž pravidelnou měsíční správu PPC kampaní a staráme se i o jeho sociální sítě.

Klient:Seals Distributor s.r.o.
Spolupráce:Od roku 2015
Realizace:Tvorba a design webu, produktové focení
Online:http://www.au.sealsdistributor.com/
Seals Distributor s.r.o. je společnost specializující se na výrobu nepromokavé obuvi a oblečení. Jejich produkty jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a pohodlí. Sídlí v Praze, ale své pobočky mají po celém světě. Najdete je například ve Velké Británii, v Austrálii nebo na Novém Zélandu.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.