Reference

Web s nízkou návštěvností a minimum objednávek. Přesně s těmito problémy nás kontaktoval klient z agentury ProfiEvent. Zmapovali jsme situaci a vytvořili design a branding, který přesně kopíruje potřeby a požadavky agentury tohoto zaměření. Efektivní správa výkonnostních kampaní a kvalitní textový obsah záhy přinesl kýžené ovoce v podobě stabilní návštěvnosti a uskutečněných objednávek.

Audit webu, branding a PPC kampaně

V první fázi jsme realizovali čistý web v moderním designu s výraznými konverzními prvky. Nedílnou součástí bylo také vytvoření čtivých textů, které obsahují správná klíčová slova optimalizovaná pro internetové vyhledávače. Zákazník musí při příchodu na stránku na první pohled vidět, kdo jste, co děláte, a že to děláte dobře. Po vytvoření webu jsme se pustili do pravidelné měsíční správy on-line kampaní. Máme velkou radost, že už po pár týdnech začalo stránky klienta navštěvovat více potenciálních zákazníků a přibylo také uskutečněných objednávek.

Klient:ProfiEvent
Spolupráce:Od roku 2015
Realizace:Audit webu, branding a pravidelná správa PPC kampaní
Online:http://www.profievent.cz/
ProfiEvent je eventová agentura, která se zabývá produkční činností v oblasti firemních a společenských akcí. Specializují se pořádání firemních akcí, ale organizují také různé konference, větší kongresy či svatby.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.