Reference

Klient Lesotriko nás oslovil s požadavkem na propagaci těchto krásných oděvů z přírodních materiálů. Bylo nám jasné, že kreativní zboží si žádá pořádně kreativní prezentaci v online prostředí. A proto jsme se pustili s vervou do práce!

Tvorba a správa vykonnostních kampaní, kompletní marketingová strategie, správa sociálních sítí

Na počátku naší spolupráce jsme vytvořili kompletní marketingovou strategii, která posloužila jako ideální odrazový můstek pro další práci. Následovala tvorba a správa výkonnostních kampaní a strategie pro sociální sítě. Velmi nás těší, že díky naší spolupráci se Lesotriko dostalo do podvědomí milovníků přírody a kvalitního oblečení.

Klient:Lesotriko
Spolupráce:Od 2020 do současnosti
Realizace:Tvorba a správa vykonnostních kampaní, kompletní marketingová strategie, správa sociálních sítí
Online:https://www.lesotriko.cz/eshop/cs/
Lesotriko je víceméně rodinná firma, která nabízí nejen trika, ale také mikiny, spodní prádlo, ponožky a další. Vždy se snažíme, aby co nejvíce produktů vzniklo celkově v České republice. V současnosti naše produkty dostanete jak na e-shopu, tak ve třech našich prodejnách v Ostravě, Olomouci a Brně. Jsme rádi, že mají lidé zájem o přírodní motivy, jelikož příroda je to nejdůležitější pro náš život.Zároveň se snažíme přírodě pomáhat prostřednictvím našeho spolku Žít s krajinou. V rámci něho jak finančně, tak fyzicky realizujeme opatření v krajině jako – obnovené polní cesty s výsadbou dřevin, bio pásy, tůně, meze a další.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.