Reference

Agentura Cambridge Study se zabývá zprostředkováním studia ve Velké Británii a zajištěním jazykových kurzů pro studenty, mladé lidi a dospělé z celého světa. Všichni, kteří se na agenturu obrátí, se dočkají pomoci, rad i samotné realizace. I my důvěrně známe všechny strasti, které mohou studenty v cizí zemi potkat, proto jsme neváhali a pustili se do efektivních PPC kampaní a redesignu webu, jenž jdou ruku v ruce s hlavními ideami agentury.

PPC kampaně a redesign webu s přidáním konverzních prvků

Web Cambridge Study je jasným důkazem toho, že občas stačí drobný redesign a přidání konverzních prvků, aby vznikl úspěšný web. Základem bylo dát webu strukturu a upravit jej do výkonnostní formy. Pro někoho možná tvrdý oříšek, pro nás hračka. Aktuálně nastavujeme efektivní PPCčka, která zvyšují výkon stránek a přivádí nové zákazníky.

Klient:Cambridge Study
Spolupráce:Od roku 2016
Realizace:Výkonnostní kampaně a redesign webu s přidáním konverzních prvků
Online:http://www.cambridgestudy.cz/
Agentura se zaměřuje na zprostředkování středoškolského a univerzitního studia ve Velké Británii a nabízí také jazykové kurzy angličtiny pro studenty, mladé lidi a dospělé z celého světa. Zakladatelé Cambridge Studies mají za sebou studijní pobyty v zahraničí a znají všechny školy a místa z nabídky. Stačí říct, jaké jsou vaše silné stránky nebo čemu se chcete věnovat, a společně vyberete tu nejvhodnější školu nebo kurz.

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Nebo vás jen zajímá více informací? Zavolejte nám, 777 099 328, nebo nám napište e-mail na info@grapefruit.cz či vyplňte kontaktní formuláře. My se vám obratem ozveme.